O nas

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Przygotowaliśmy propozycje dla zakładów przemysłowych, instytucji i klientów indywidualnych, a także zarządców budynków i spółdzielni mieszkaniowych. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo - oferty przygotowujemy indywidualnie, dostosowując je do wymagań i potrzeb kontrahenta

Firma „Artus” Buczkowski Artur istnieje od 2001 r. Wcześniej zdobywaliśmy doświadczenie w jednej z pierwszych na rynku polskim firm wysokościowych ZUW Taternik, istniejącej przy Wrocławskim Klubie Wysokogórskim. Wśród wykonanych przez nas prac znajdują się m.in. malowanie kominów w Elektrociepłowni Wrocław, malowanie konstrukcji stropowej i stropu w Elektrowni Turów, rozbiórka komina w Elektrociepłowni Siekierki w Warszawie.

Nasze mocne strony to wieloletnie doświadczenie w pracach na wysokości oraz wykorzystanie technik alpinistycznych. Dzięki temu możemy wykonywać prace, które nie są możliwe przy zastosowaniu tradycyjnych rusztowań czy podnośników i docieramy w miejsca niedostępne innymi technikami. Takie działanie skraca czas wykonania zlecenia.

Pracujemy w zespole niezwykle doświadczonych alpinistów. Nasza praca wynika z naszej pasji – alpinizmu i taternictwa jaskiniowego. Dlatego używamy jedynie atestowanego sprzętu tak uznanych firm jak Petzl czy Singing Rock.

W naszej firmie zawsze można liczyć na solidne i terminowe wykonanie zadania, niezależnie od tego, czy jest to drobny remont dachu czy kompleksowe działanie.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą cenową, prosimy o kontakt. Każda z wykonywanych przez nas prac jest niepowtarzalna, wymaga zwrócenia uwagi na inny szczegół, dlatego wyceniamy je indywidualnie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług. Nie boimy się trudnych wyzwań. Wykonujemy nietypowe zlecenia. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie naszego klienta.

ARTUS